Ako na to

 

Pridávať, hodnotiť a komentovať príspevky môžu len registrovaní používatelia. Zaregistrovať sa môžete tu vpravo —->

 

Pri registrácii Vám bude poslané heslo na Vami zadaný e-mail, prihláste sa do systému (Vami zvolené prihlasovacie meno + systémom vygenerované heslo). Po prvom prihlásení máte možnosť nastaviť si svoj profil a zmeniť heslo na niečo jednoduchšie, čo si zapamätáte (toto môžete spraviť aj pri neskoršej návšteve). Príspevky môžete pridávať aj jednoduchým kliknutím na heslo +Pridať, ktoré  nájdete úplne hore na lište, skoro až tam, kde píšete www adresu.

 

Pri písaní príspevku nijak neupravujte veľkosť a farbu textu, či typ písma. Stránka musí mať jednotný vzhľad a príspevky by sa preto nemali líšiť. Tiež dbajte na dodržiavanie diakritiky, myslite aj na našich čitateľov. Nesplnenie týchto kritérií môže viesť k neschváleniu Vášho príspevku.

 

Pred odoslaním si článok skontrolujte a uistite sa, či ste odškrtli správnu kategóriu. Pri kategórii ‚Básne‘ a ‚Rozprávky‘ vyberajte iba podkategóriu, do ktorej má byť príspevok zaradený. Ak máte všetko pripravené, stlačte ‚Odoslať na schválenie‘. Týmto Váš článok pošlete na posúdenie administrátorovi, ktorý ho schváli zvyčajne už do 12 hodín. Na hlavnej stránke v zozname autorov Vám pribudne na počítadli +1 článok.

 

3 posledne pridané články sa zobrazujú aj na hlavnej stránke, je teda šanca, že Váš príspevok si tam po určitú dobu nájdete. Výpis všetkých Vašich príspevkov dostanete po kliknutí na Vaše meno v zozname autorov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.