O stránke

 

Vitajte na stránkach spisovatelia.sk, venovaných všetkým tým, ktorí sa chcú podeliť o svoju vlastnú literárnu tvorbu, alebo si len tak prečítať niečo zaujímavé a originálne, čo nenájdete v žiadnej knižnici.

 

Sme ochotní načúvať každej tvorivej duši, šíriť ďalej Vaše myšlienky a uspokojovať Váš hlad po písanom slove. Ak chcete publikovať vlastnú tvorbu, sem s ňou, ak neviete poskladať svoje myšlienky do rýmov a iných útvarov, kľudne si založte u nás denník a píšte o čomkoľvek. Ak radi čítate a natrafíte na niečo, čo sa Vám páči, potešte autora milým komentárom a dobrým hodnotením. Akékoľvek články, ku ktorým by ste sa radi neskôr vrátili je možné pridávať do Vašej osobnej knihy, ktorú nájdete v menu na hlavnej stránke pod heslom ‚moja osobná kniha‘. Takto tiež môžete sledovať diskusie, ktoré Vás zaujímajú, alebo kontrolovať, či niekto reagoval na Váš komentár. Vytvárať si vlastnú knihu môžu len registrovaní a prihlásení používatelia.

 

Pokiaľ máte nejaké problémy so samotnou stránkou, pozrite si sekciu Ako na to, alebo nám napíšte cez Kontaktný formulár, ešte sa len rozbiehame a určite budeme prípadné chybičky dolaďovať 🙂 .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.