Papagáj a opravár
Warning: Use of undefined constant template_directory - assumed 'template_directory' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/27994/virtual/www/domains/spisovatelia.sk/wp-content/themes/andyblue/single.php on line 11

Od Vtipkar - Naposledy upravené: piatok, 5 október 2012 - Ulož & Zdieľaj - Pridaj komentár
FavoriteLoadingPridať do mojej osobnej knihy

Istej pani sa pokazila práčka, tak zavolala opravára s tým, že síce  musí ísť do práce, ale nechá mu kľúč pod rohožkou a faktúru za opravu zaplatí neskôr šekom.
Pani hovorí: Mám síce obrovského psa rotvajlera, ale ten Vám nič sám od seba nespraví. Jeho meno je Vrahúň a proste ho ignorujte. Ďalej mám papagája, tomu za nič na svete neodpovedajte a ak bude niečo hovoriť, tvárte sa že ho nepočujete a robte si svoju robotu.

Opravár sa teda ocitol v byte sám so psom a papagájom. Celý čas, ako opravoval práčku, papagáj ho okrikoval, vysmieval sa mu, oplzlo mu nadával a podpichoval ho. Chlap sa snažil nevšímať si to, ale keď konečne skončil a bol na odchode, bol už taký znechutený a nasratý, že mu to nedalo a hovorí papagájovi: Ty hovno jedno operené, drž už hubu, lebo ti vykrútim krk!

Papagáj na to zareagoval: Vrahúň, chyť ho!!!

VN:R_U [1.9.22_1171]
Hodnotenie:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Zaradené do vtipy o zvieratách • • Späť hore

Napíšte komentár