Traja muži v saune

FavoriteLoadingPridať do mojej osobnej knihy

Fínska sauna a v nej traja muži. Ako si tak vegetia z ničoho nič zapípa jednému z nich ruka. Chlap hneď nato odbehne a asi o päť minút sa vráti. Druhému mužovi to nedá pokoj a tak sa ho spýtal, čo to bolo to pípanie a kam potom odišiel. Prvý chlap hovorí:

Aaale, to mám len v ruke zabudované také pípatko, keď sa mi niekto snaží dovolať. Tak som odbehol vybaviť ten telefonát.

O chvíľu tentokrát chlapovi číslo dva začala zvoniť ruka. Bez mihnutia oka priložil ruku k uchu a začal sa zhovárať s niekym, akoby telefonoval. Keď skončil, tentoraz to nedalo prvému chlapovi so bzužiakom v ruke a spýtal sa ho, čo to bolo. Ten odpovedá:

Aaale, ja som stále strácal mobil, tak som si ho nechal implantovať priamo do ruky.

To už nedalo tretiemu mužovi a rozmýšľajúc, ako tromfnúť tých dvoch, odišiel zo sauny. O desať minút sa vrátil a zo zadku mu trčal kusisko toaletného papiera. Tí dvaja si vymenili nechápavé pohľady a nakoniec sa jeden z nich odvážil spýtať, čo má ten papier znamenať. Tretí muž iba zahundral:

Nevyrušujte ma, prijímam fax!

VN:R_U [1.9.22_1171]
Hodnotenie:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Tento obsah bol zaradený v ostatné vtipy. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.