Príbuzná – kapitola 4
Warning: Use of undefined constant template_directory - assumed 'template_directory' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/27994/virtual/www/domains/spisovatelia.sk/wp-content/themes/andyblue/single.php on line 11

Od tomi - Naposledy upravené: sobota, 15 september 2012 - Ulož & Zdieľaj - Pridaj komentár
FavoriteLoadingPridať do mojej osobnej knihy

Už len dva dni, pomyslel si. V dnešných  novinách  nenašiel  nič,čo by stálo aspoň za trochu pozornosti. V myšlienkach sa stále musel vracať k tomu, čo sa stalo. Už dávno boli preč tie časy, keď ešte veril, že to, čo sa okolo neho deje, nie je pravda, a že jemu sa nič také nemôže stať. Slepo dôveroval spravodlivosti a nemal ani najmenšie pochybnosti o tom, ako dopadne proces. Až počas súdu, keď sa začali vynárať dôkazy proti nemu, začali sa hromadiť aj pochybnosti, a všetko vybuchlo vtedy, keď porota vyniesla rozsudok smrti. Za zločiny, ktoré nespáchal.

Keď sa spamätal, mal pocit, akoby mu všetci naokolo ubližovali a on sa nemohol brániť. Pritom to tak aj bolo, ale chyba bola v tom, že len on jediný vedel, že súd sa dopustil ak nie najväčšieho, tak určite obrovského justičného omylu v celej svojej histórii.

VN:R_U [1.9.22_1171]
Hodnotenie:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
tomi
Zaradené do Detektívky • • Späť hore

Napíšte komentár